karakaşlar oto yedek parça

TOYOTA & HONDA & NİSSAN ORJİNAL YEDEK PARÇA SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR BULAMADIĞINIZ ÜRÜNLER İÇİN LÜTFEN TELEFONLA İLE BİLGİ ALINIZ.

  • 12383 kez okundu
  • Giriş Tarihi : 31.08.2013

TOYOTA & HONDA & NİSSAN ORJİNAL YEDEK PARÇA SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR BULAMADIĞINIZ ÜRÜNLER İÇİN LÜTFEN TELEFONLA İLE BİLGİ ALINIZ.

ORJİNAL YEDEK PARÇA SATIŞIMIZ BAŞLAMIŞTIR SERVİSLERDEN %30 %50 ARASI DAHA UCUZA ORJİNAL YEDEK PARÇA YA SAHİP OLMAK İÇİN YAPMANIZ GEREK BİZİ ARAMAK.

SİTEMİZDE GÖREMEDİĞİNİZ TÜM HONDA TOYOTA VE NİSSAN YEDEK PARÇALARI HAKKINDA TELEFON İLE İLTİBATA GEÇEREK STOK VE FİYAT HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.!!

TELEFON NUMARAMIZ: 0212 - 632 4 632Fiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. Sitemizde sergilenen ürün fotoğraflarındaki özellik ve görüntü bozukluklarından şirketimiz sorumlu değildir. Söz konusu görseller distribütör firmaların kaynaklarından derlenmiş olup tipografik hatalardan şirketimiz sorumlu tutulamaz. Aksi bildirilmedikçe tüm ürünler ambalajında 1. sınıf ithal muadil ürünlerdir. Ürünlerin tamamı, araçların Türkiye' de kullanılan versiyonlarına uyumludur. Söz konusu ürünlerin uyumlu olduğu versiyonlar, aksi bildirilmedikçe en çok bilinen versiyona aittir; örneğin ilgili oto yedek parça modelin Coupe yada Station Wagon gibi farklı versiyonlara ait ise, bu ürün açıklamasında belirtilir.

karakaslarotoyedekparca.com © 2012 Karakaşlar Oto Yedek Parça Tur. San. Tic. Ltd. Şti.' nin tescilli markasıdır.