Satış Kuralları

 18 yaşından küçük kişiler karakaslarotoyedekparca.com ‘dan alışveriş yapamaz. Siparişler anlaşmalı kargo şirketimiz MNG Yurtiçi ve Sürat kargo ile ücret alıcı gönderilmektedir.karakaslarotoyedekparca.com da yapılacak alışverişlerde Kredi Kartı veya Havale/EFT yöntemi , kullanılabilmektedir. Bunlar dışında herhangi bir şekilde ödeme kabul edilmemektedir. Sipariş tarihinden sonra gerçekleşen, daha önceden ön görülemeyen sebeplerden (tabii afet, savaş, terör, iletişim hatlarındaki büyük sorunlar vs.) dolayı sözleşmeyi imzalayan tarafların sorumluluklarını yerine getirememeleri ve bu durumun yedi (7) iş gününden fazla sürmesi durumunda tarafların her birinin tek taraflı fesih hakkı doğacaktır. karakaslarotoyedekparca.com temin ve ulaştırma sisteminde Nadiren de olsa, tedarikçi firma stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu tür sorunlardan dolayı ürünün temin edilememesi veya teslimatın dört (4) iş günü gecikmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendirilir ve istenirse ürün bedeli olarak alınmış olan tutar iade edilerek sipariş iptal edilir.

 karakaslarotoyedekparca.com, müşteriye satın aldıkları ürünleri kargo ile ve sigortalı olarak ulaştırmaktadır. Teslimat sırasında ürün paketi müşteri tarafından kontrol edilmeli, hasarlı paketler teslim alınmayarak kargo görevlisine tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra sitemizin iletişim bilgileri kısmındaki telefon numaraları aranarak durum bildirilmelidir. Bunun akabinde sipariş yeniden hazırlanarak en kısa zamanda gönderilecektir. Eğer hasarlı, paketi açılmış ürünü teslim alırsanız kargo firmasının ürünü size tam olarak ulaştırdığını kabul etmiş olursunuz. Satın alınan ürünler, fatura tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içerisinde, paketi açılmadan, kullanılmadan ve nedeni belirtilerek iade edilebilir. Müşterinin  sadece ürün iade formunu doldurarak karakaslarotoyedekparca.com `a ulaştırması yeterlidir. Tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Yalnız karakaslarotoyedekparca.com dan yapılan oto elektrik ve oto elektronik aksamı ürünlerinde hiç bir suretle iade kabul edilmemektedir .

karakaslarotoyedekparca.com` dan aldığınız tüm ürünler ithalatçı firma garantisi altındadır .Ürünler T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığının ilgili ürün gruplarına belirlediği süre zarfında garantilidirç.karakaslarotoyedekparca.com faturanızı saklamanızı öneririz ,karakaslarotoyedekparca.com faturanız garanti belgenizdir. karakaslarotoyedekparca.com dan alışveriş yapan kişi ve kuruluşlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır