Garanti Şartları

karakaslarotoyedekparca.com dan Satın alınan yedek parçalar ,müşteriye teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içerisinde, kullanılmadan, özellikle ambalajı hasar görmeden kısacası tekrar satılabilir özelliğini yitirmeden iade edilebilir. Fakat müşteri memnuniyeti ve istatistiksel verileri elde etmek adına iade sebebinizi belirtmenizi rica ederiz. Müşterinin sadece ürün iade formunu doldurarak karakaslarotoyedekparca.com a ulaştırması yeterlidir. karakaslarotoyedekparca.com un hatası dışındaki tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir, ödemesi yapılmamış gönderiler kesinlikle kabul edilmeyecek ve tüm iade gönderileri MNG Kargo ile yapılmak zorundadır

Yalnızca ;karakaslarotoyedekparca.com dan yapılan oto elektrik ve oto elektronik (far ,stop ,sinyal bu gruba dahil değildir bu ürünler kaporta grubundadır ) aksamı ürünlerinde hiç bir suretle iade kabul edilmemektedir .

İade etmek istediğiniz ürün yada ürünleri , faturası ,hasarsız orijinal ambalajı , varsa aksesuar ve kullanma kılavuzları ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde fatura üzerindeki adrese MNG Kargo ile gönderiniz .Ürün ambalajlarının zarar görmemesi için ürünü başka bir poşet yada koli içine koymanızda fayda vardır . Fatura zarfınızın içine sipariş numaranızı , adınızı , telefon numaranızı ve iade nedeninizi belirten bir yazı koymayı unutmayınız. Yapılacak mutabakatın ardından en geç yedi (7) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak işleminize göre hesabınıza yada kredi kartınıza aktarılacaktır.


Duyuru : Karşılıklı mutabakat sağlanmaksızın yapılan tek taraflı iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir.