İade ve Değişim Şartları

İade ve Değişim Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünlerin iadesi için siparişiniz teslim edildiği anda kargo yetkilisi nezdinde kontrol etmeniz gerekmektedir. Kargo paketinde ve/veya ürünlerin ambalajında hasar/bozulma varsa ürünü teslim almadan tutanak tutturarak iade işlemini yapabilirsiniz. Aksi durumda hasarlı ürün/ürünler iadesi kabul edilmemektedir.

Elektrik ve elektronik sistem ürün/ürünler kutuları açıldıktan sonra iade kabul edilmemektedir.

Teslimatın gerçekleştiği tarihten itibaren kullanılmamış, kırık, ezilmiş ya da eksik parçası olan, görünür kusuru bulunan ürünleriniz için 2 iş günü içerisinde iade sürecini başlatabilirsiniz.

Teslimatın gerçekleştiği tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde, görünür kusuru bulunmayan ancak, ürünün montajı esnasında hatası/eksiği olan ürün/ürünler için koşulsuz/şartsız iade edebilirsiniz.

İade ve Değişim Süreçleri

İade ve değişim sürecinin ilk aşamasında talebinizi www.karakaslarotoyedekparca.com sayfamızın en alt kısmında bulunan iade talep formundaki, Ad, Soyad, konu, e-posta adresi, telefon numarası, sipariş Numarası ve Değişim/İade Sebebi bilgilerini, eksiksiz doldurarak iade ve/veya değişim talebinizi oluşturabilirsiniz..

Talebiniz ile birlikte ürün resmi, aracın ruhsat resmi ve iade nedeninizi +90 (212) 632 3 632 numaralı WhatsApp hattımız üzerinden bildirebilirsiniz.

Yapılan işleme konu ürünleri site üzerinden yapmış olduğunuz başvurunuzun onaylanması sonrasında paylaşılan gönderi numarası üzerinden MNG Kargo Firması ile göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, faturası, hasarsız orijinal ambalajı, varsa aksesuar ve kullanma kılavuzları ile birlikte eksiksiz ve sağlam bir şekilde fatura üzerindeki adrese MNG kargo ile gönderiniz. Ürün ambalajlarının zarar görmemesi için ürünü başka bir poşet yada koli içine koymanızda fayda vardır . Fatura zarfınızın içine sipariş numaranızı, Ad Soyad, Telefon Numara ve iade sebebinizi içeren bir yazı koymayı unutmayın.

Ürün veya ürünleriniz teknik uzmanlar tarafından test edildikten sonra gerekli incelemeler yapılacak ve bu incelemeler ışığında talebinizin kabul veya red edildiği açıklaması ile birlikte tarafınıza sms, e-posta ve/veya telefon ile bildirilecektir.

Yapılacak incelemelerin sonucunda en geç yedi (7) iş günü içerisinde ilgili tutar kesintisiz olarak sipariş esnasında yaptığınız ödeme yönteminize ( Havale / EFT / FAST / Kredi veya DEBİT kart ) göre tarafınıza ilgili tutarı aktarılacaktır.

Duyuru : Karşılıklı mutabakat sağlanmaksızın yapılan tek taraflı iadeler kabul edilmez.