karakaşlar oto yedek parça

Satış Kuralları

Satış Kuralları

Satış Kuralları

 

 18 yaşından küçük kişiler karakaslarotoyedekparca.com ‘dan alışveriş yapamaz.

 

siparişler anlaşmalı kargo şirketimiz MNG-YURTİÇİ kargo ile ücret alıcı gönderilmektedir.

 karakaslarotoyedekparca.com’dan yapılacak alışverişlerde Kredi Kartı veya Havale/EFT yöntemi , kullanılabilmektedir.Bunlar dışında herhangi bir şekilde ödeme kabul edilmemektedir.

 Sipariş tarihinden sonra gerçekleşen, daha önceden ön görülemeyen sebeplerden (tabii afet, savaş, terör, iletişim hatlarındaki büyük sorunlar vs.) dolayı sözleşmeyi imzalayan tarafların sorumluluklarını yerine getirememeleri ve bu durumun on (10) günden fazla sürmesi durumunda tarafların her birinin tek taraflı fesih hakkı doğacaktır.

 karakaslarotoyedekparca.com temin ve ulaştırma sisteminde . Nadiren de olsa, tedarikçi firma stoklarında bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu tür sorunlardan dolayı ürünün temin edilememesi veya teslimatın dört (4) iş günü gecikmesi durumunda müşterilerimiz bilgilendirilir ve istenirse ürün bedeli olarak alınmış olan tutar iade edilirek sipariş iptal edilir.

 karakaslarotoyedekparca.com, müşteriye satın aldıkları ürünleri kargo ile ve sigortalı olarak ulaştırmaktadır. Teslimat sırasında ürün paketi müşteri tarafından kontrol edilmeli, hasarlı paketler teslim alınmayarak kargo görevlisine tutanak tutturulmalıdır. Daha sonra sitemizin iletişim bilgileri kısmındaki telefon numaraları aranarak durum bildirilmelidir. Bunun akabinde sipariş yeniden hazırlanarak en kısa zamanda gönderilecektir. Eğer hasarlı, paketi açılmış ürünü teslim alırsanız kargo firmasının ürünü size tam olarak ulaştırdığını kabul etmiş olursunuz.

 Satın alınan ürünler, fatura tarihinden itibaren on (10) gün içerisinde, paketi açılmadan, kullanılmadan ve nedeni belirtilerek iade edilebilir. Müşterinin  sadece ürün iade formunu doldurarak karakaslarotoyedekparca.com `a ulaştırması yeterlidir. Tüm iade işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Yanlız ;karakaslarotoyedekparca.com`dan yapılan oto elektrik ve oto elektronik aksamı ürünlerinde hiç bir süretle iade kabul edilmemektedir .

karakaslarotoyedekparca.com` dan aldığınız tüm ürünler ithalatçı firma garantisi altındadır .Ürünler T.C Sanayi ve Ticaret Bakanlığının ilgili ürün gruplarına belirlediği süre zarfında garantilidir .

karakaslarotoyedekparca.com faturanızı saklamanızı öneririz ,karakaslarotoyedekparca.com faturanız garanti belgenizdir.

 karakaslarotoyedekparca.com’dan alışveriş yapan kişi ve kuruluşlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılırFiyatların geçerlilik süresi stoklarla sınırlı olup maliyet fiyatlarıyla değişkendir. Sitemizde sergilenen ürün fotoğraflarındaki özellik ve görüntü bozukluklarından şirketimiz sorumlu değildir. Söz konusu görseller distribütör firmaların kaynaklarından derlenmiş olup tipografik hatalardan şirketimiz sorumlu tutulamaz. Aksi bildirilmedikçe tüm ürünler ambalajında 1. sınıf ithal muadil ürünlerdir. Ürünlerin tamamı, araçların Türkiye' de kullanılan versiyonlarına uyumludur. Söz konusu ürünlerin uyumlu olduğu versiyonlar, aksi bildirilmedikçe en çok bilinen versiyona aittir; örneğin ilgili oto yedek parça modelin Coupe yada Station Wagon gibi farklı versiyonlara ait ise, bu ürün açıklamasında belirtilir.

karakaslarotoyedekparca.com © 2012 Karakaşlar Oto Yedek Parça Tur. San. Tic. Ltd. Şti.' nin tescilli markasıdır.